Lista produktów wg dostawcy: Mustang Shoes buty

Mustang jest jednym z najbardziej popularnych znaków towarowych na całym świecie i największym producentem jeans. Mustang produkuje denim i skórzane kurtki, spódnice i sukienki, swetry, bielizna, buty, akcesoria oraz perfumy.  Kreacje Mustanga wybierane są i używane przez wiele osobistości, na przykład, John Bon Jovi, Scorpions i Bjork.

Historia marki rozpoczęła się w roku 1932, kiedy fabryka została założona przez Luis Hermann do produkcji mundurów dla pracowników. Jednak po wojnie Niemcy były w ruinie i nikt nie był zainteresowany rozwojem przemysłu włókienniczego. Nowe życie marki rozpoczęło się w 1949 roku, gdy nowy właściciel Albert Zefranek podjął decyzję, aby rozpocząć produkcję dżinsów. Ta decyzja była rewolucyjna, ponieważ do tego czasu przemysł jeansowy nalezał do Amerykanów. Pierwsze Mustang Jeans szyte były na wzorzec jeansów made in USA. Następnym krokiem Zefranka było poszerszenie zakresu produkcji. 1953 roku przedstawił pierwszy model dżinsów stworzony specjalnie dla kobiet w 1955 roku eksperymentował z jeans z aksamitu. W 1958 roku pojawiła się po raz pierwszy nowego znaku towarowego: Mustang.


Kreacje marki Mustang Shoes są dziś sprzedawane w 44 krajach, od Europy po Azję.

Kupuje buty Mustang Shoes? Przede wszystkim osoby ceniące komfort i nowoczesny styl. W kolekcji marki znajdziemy kozaki, półbuty oraz buty sportowe w nowoczesnym i bardzo orginalnym stylu. Buty produkowane są ze skóry i materiałów, które poddawane są specjalnemy procesowi "postarzania materiałow". Od tej techniki wywodzi się orginalny styl modeli Mustang Shoes, bardzo łatwo rozpoznawalny przez sympatyków tej oryginalnej marki.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 28 elementów